"Verdiğin herşey, aldığın herşeye eşittir." Hero
"Bir şey almadım dersen, bir şey de vermemişsindir." Hero
"Gözünü açtığında bir şeyi,
Gönlünü açtığında herşeyi görürsün." Hero
Biz Kimiz

Biz Kimiz?

361 Derece Bireysel ve Kurumsal Danışmalık 2014 senesinin Nisan ayında Psikolog Sertan Arslan tarafından kurulmuştur.
Merkezimizde aile, ergen, ilişki başta olmak üzere; kurumsal  danışmalık, psikoterapik desteklemelerle bireyin psikolojik ve bireysel danışmanlığı verilmektedir. Yetişkinlere, gençlere ve çiftlere psikoterapik ve psikolojik danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.
361 Derece Danışmalık Merkezi’nde sunulan tüm hizmetler psikolojinin bilimsel bilgi birikimine ve geçerliliği kanıtlanmış psikoterapi yöntemlerine dayanır. 

Ne Yapıyoruz?

Size daha yakın olmamız gerektiğine inanıyoruz. Bunun için danışma sürecindeki bir takım katı kuralları daha esnek hale getirdik. Yenilikçi ve bilimsel yöntemler ile mesleki değer ve ilkelerimizden taviz vermeden ihtiyaçlarınıza ve problemlerinize en doğru çözümü üreterek rehberlik etmek için çalışıyoruz.

Neyi Amaçlıyoruz?

Psikolojinin temel ilkelerini birey ve kurumlara tanıtmak üzere yola çıktık. Bireyin ihtiyacı olan desteği sağlayarak psikolojik sağlığın korunması, güçlüklerle başa çıkarak problemlerin çözüme kavuşması ve temel olarak, daha mutlu bir yaşam için hedeflerin gerçekleştirilmesine destek olmayı amaçlıyoruz.

Biz Kimiz

Sertan Arslan 361 Derece Kurucusu

Psikolog Sertan Arslan 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji ve Sanat Tarihi Bölümlerinden mezun oldu (Double Major).
Eğitimi esnasında Cerrah Paşa Tıp Fakültesi ve  Çapa Tıp Fakültelerinde staj programına katıldı. Koç Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi gibi bir çok akademik kurumda, yarı destek programları eğitimlerine ve stajlarına katılarak çalışmalarda bulundu. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanelerinde stajını tamamladı. Onkopsikoloji , aile, çift ve ergenler üzerine birçok çalışmada yer aldı.
Psikoloji ve Sanat üzerine birçok çalışması vardır. Bir çok kurum ve kuruluş yöneticilerine zaman ve stres yönetimi, liderlik, yönetim stratejileri ve doktrinleri ile ilgili eğitimler vermiştir. 

361 Derece Ofisimiz

+90 535 835 09 46 hayatutake@gmail.com
BAĞDAT CADDESİ MARMARA APARTMANI NO: 203/8 GÖZTEPE KADIKÖY/İSTANBUL
©2024 361 DERECE
Tasarım Emre Açıkgöz, Yazılım Aertas